Nogi gładkie na lato – spróbuj

Lato się zbliża! Już za parę miesięcy będziesz mogła wylegiwać się na plaży, spacerować w krótkich sukienkach albo uprawiać sport na świeżym powietrzu.

A jeśli marzą ci się gładkie nogi i pachy bez podrażnień może czas najwyższy zdecydować się na zabieg depilacji laserowej? Jeśli chcesz przestać martwić się o podrażnienia spowodowane goleniem i wrastające włoski, nie masz ochoty co drugi dzień walczyć z golarką – to jest to zabieg idealny dla ciebie.

Zobacz depilacja laserowa lightsheer kraków

Depilacja laserowa ma niemal same zalety. Po pierwsze możesz pozbyć się niechcianych włosków raz na zawsze. Wystarczy parę zabiegów i przez najbliższe parę lat zapomnisz co to jest golarka czy depilator. Po drugie, pomyśl, że już nigdy nie będziesz musiała martwić się podrażnieniami, swędzącą skórą i wrastającymi włoskami. Koniec z zacięciami i nieestetycznymi skaleczeniami. Skóra po zabiegu stanie się gładka i delikatna – zupełnie jak na reklamach. Po trzecie- zaoszczędzisz sporo czasu i pieniędzy. Nie tylko nie będziesz musiała spędzać dodatkowych minut na depilacji, odpadają też zakupy golarek, kremów do golenia, wosków, kremów na podrażnienia.
Wady? W sumie jedna- zabieg dla niektórych kobiet może być bolesny. Nie bardziej jednak niż depilator, a trwa o wiele krócej. Poza tym zawsze możesz przed zabiegiem posmarować delikatne miejsca kremem znieczulającym. Wtedy poczujesz tylko delikatne mrowienie.
Zabiegom depilacji laserowej warto poddać się od dwóch do czterech miesięcy przed wakacjami. Można wtedy zaplanować odstęp pomiędzy kolejnymi zabiegami, niechciane włoski wypadną, a skóra będzie miała czas do regeneracji. Pamiętaj, aby wybrać salon w którym przyjmują wykwalifikowane kosmetyczki, działające na renomowanym sprzęcie. To zapewni ci satysfakcję z zabiegu i wymarzony rezultat – nogi gładkie jak atłas raz na zawsze.