graviola-pulpa

Zdrowe owoce mrożone – pulpa marakuja

Mogłoby się wydawać, że wyłącznie świeże owoce dostarczają nam niezbędnych składników odżywczych. Nic bardziej mylnego! Mrożonki również mogą być zdrowe, a więc bez obaw można z nich korzystać. Oczywiście tutaj liczy się jakość – nie każdy produkt jest godny polecenia. W ofercie sklepu Serio Fruta można znaleźć produkty ekologiczne, które zaliczają się do grupy superfood. Jest to najlepsza propozycja dla osób, które rozważnie podchodzą do tematu żywienia. Pamiętajmy, że tylko pełnowartościowe i pozbawione chemii produkty spożywcze zapewnią nam zdrowie oraz dobre samopoczucie.

Szeroki wybór produktów

Sklep Serio Fruta dba o różnorodność swojej oferty. Wszystko po to, aby każdy znalazł tutaj coś odpowiedniego dla siebie. Trzeba wspomnieć, że podstawą oferty są owoce m.in. mrożona marakuja, acerola, graviola, limonka, a także wiele innych. Podczas wyboru warto wziąć pod uwagę nie tylko znane smaki. Każdy owoc gwarantuje zupełnie inne właściwości odżywcze. To prawdziwa gratka dla miłośników egzotycznych klimatów. Na uwagę zasługuje fakt, że asortyment wciąż jest rozszerzany. Warto więc zaglądać do opisywanego e-sklepu systematycznie.

Wielką zaletą są korzystne ceny oferowanych produktów. Z pewnością usatysfakcjonuje to tych, którzy posiadają ograniczony budżet. Na uwagę zasługują również dogodne warunki współpracy. Zadowolenie klienta stawiane jest na pierwszym miejscu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości wystarczy skontaktować się z wyspecjalizowaną obsługą. Z pewnością odpowie ona na każde zadane pytanie, a także udzieli szczegółowych informacji. Oczywiście mrożonki są odpowiednio zabezpieczone podczas transportu. Znajdują się one w tzw. suchym lodzie. Mieszkańcy Krakowa i okolic mogą zdecydować się na odbiór osobisty. Jest to prosty sposób na to, aby zaoszczędzić czas i gotówkę.

Wyjątkowe wartości odżywcze

Proponowane mrożone owoce posiadają szereg wartości odżywczych. Dla przykładu – to źródło m.in. witaminy A, witaminy B6, witaminy C, żelaza, fosforu, potasu, a także wielu innych drogocennych związków. Podobni jest w przypadku pozostałych owoców. Trzeba podkreślić, że marka stawia na prostą, a zarazem w pełni bezpieczną obróbkę owoców. To właśnie dzięki temu są one wolne od szkodliwych konserwantów. Proponowane mrożonki to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy mają dość wszechobecnej chemii. Produktów tak wysokiej jakości nie znajdziemy w supermarketach. Większość popularnych producentów wykorzystuje konserwanty, które zmniejszają wartości odżywcze owoców.

Mrożone owoce można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Interesującą propozycją wydaje się być smoothie z marakują, czy też koktajl z z papają. Możliwości są niemal nieograniczone, a wszystko zależy od posiadanej kreatywności. Każdego dnia możemy napawać się innym zdrowym deserem. Ponadprzeciętne walory smakowe sprawiają, że opisywane owoce przypadną do gustu prawdziwym niejadkom. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby serwować je dzieciom. Możemy być pewni, że nie obciążamy organizmu malucha cukrem, czy też konserwantami.